Вимога, що до захисту дитинства та материнства !!!

06-03-2020 12:24 Направлено на розгляд
 
Зібрано 3 підписів

Голові Дніпропетровської ОДА О.Бондаренку
Голові Дніпропетровської обласної ради С.Олейнику.

Вимога, що до захисту дитинства та материнства!!!
Нещодавно у нашому обласному центрі, місцева влада покидьків, закрила дитячу лікарню № 2, чим значно ускладнено надання медичної допомоги діточкам Дніпра.
Зараз подібне готується по інших дитячих медичних закладах. Всього ваші підлеглі мають намір закрити по нашій області 32 дитячих закладів (відділення) у мед закладах Дніпропетровської області. Наприклад повністю,разом з педіатричним відділенням закривають ЦРБ Солонянського району, захворівши дітей пропонують везти до обласної лікарні у Дніпро. Окремі села району мають відстань до цієї лікарні за 120 км (!) В тому числі «влада» зачиняє дитячий тубдиспансер, обласний центр ВІЧ, обласний ПНД центр з дитячим відділенням то що.
Все це зухвалий фашизм та продовження ГЕНОЦИДУ Українського народу, через знищення необхідної медичної інфраструктури, під загрозою массове виживання наших дітей.
Такого підступного відношення в Україні не було навіть при німецько-фашистської навали. Подібне у нас коїли НКВДісти Москви у роки Голодомору, саме з метою знищення нашої нації !!!

Вимагаю: припинити геноцид дитинства та материнства в Дніпропетровському регіоні, негайно зупинити руйнування медичної сфери в області, постійно вирішувати питання повно цінного фінансування медицини, особливо дитячої. Про вирішення наших вимог, прошу вас повідомити Громаду області, через колегію ОДА, сесію обласної ради, публікації в ЗМІ.

05.03.2020 р. Голова дитячої правозахисної організації
ДОГО «Допоиожемо дітям», Миколо Кожушко

Звернення підписали

С Н С (11-03-2020 о 11:26)
Ш С М (10-03-2020 о 13:25)
К Н Н (10-03-2020 о 13:12)

Направлено на розгляд