Переглянути норму споживання електроенергії для квартир в яких встановлені стаціонарні електроплити в сторону збільшення до 400 кВт.

21-04-2017 09:02 залишилось 23 дні
 
Зібрано 3 підписів

Норма споживання і тариф електроенергії для будинків із стаціонарними електроплитами завжди була більша ніж в будинках де встановлені стаціонарні газові плити, а тепер зрівняли як і тариф так і споживання. Прохання-вимога переглянути норму споживання електроенергії для квартир в яких встановлені стаціонарні електроплити в сторону збільшення. В 100 кВт. на місяць аж ніяк неможливо вкластися даже для приготування їжі, не говорячи про те коли відключають гаряче водопостачання.

Звернення підписали

К Д А (09-05-2017 о 02:59)
Н Г І (03-05-2017 о 21:34)
О Л І (03-05-2017 о 21:32)

Підписати петицію

Підтримуючи дане звернення, я надаю згоду Дніпропетровській обласній державній адміністрації на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних звернень( відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Обмеження щодо змісту звернень
Електронне звернення не може містити заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганду війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, заклики до вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини. Відповідальність за зміст електронного звернення несе автор (ініціатор) електронного звернення