Гібридний геноцид мешканців 2 вулиць м. Кривого Рогу – Чистопільської та Лавреньова (с. Жуківка) керівництвом ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та міста під виглядом виникнення техногенної катастрофи.

03-04-2017 09:04 Направлено на розгляд
 
Зібрано 1 підписів

Склалась ганебна ситуація, коли закордонний підприємець-олігарх, який отримав металургійний комбінат та унікальне родовище залізної руди ( аналога якому в Україні не існує) за допомогою політиків-проданців, та псевдо приватизації, шляхом маніпуляцій з недосконалістю законодавства України – та перехідним періодом 80-90рр., коли фактично держава користувалась законодавством СРСР; перейшов до спочатку прихованого, а зараз вже гібридного геноциду мешканців 2 вулиць м. Кривий Ріг – Чистопільської та Лавреньова (с. Жуківка), цинічно прорахованого і спланованого керівництвом ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за сприяння злочинної бездіяльності керівників м. Кривого Рога, з метою примусового відселення мешканців с. Жуківка під виглядом виникнення техногенної катастрофи.
Вимагаю від Дніпропетровської областної ради сприяти терміновому припиненню всіх гірничих робіт ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (після початку відпрацювання яких, в тому числі і після будівництва горизонтів 1045м та 1135м тощо - що підтверджено 2-ма перевірками Головного управління Державної служби України з питань праці у Дніпропетровській області у 2 та 3 кварталах 2016р.), - почався жахливий негативний вплив та руйнування всієї інфраструктури селища Жуківка, шляхом подання на Геонадра України вимоги про зупинення дії спецдозволу на користування надрами №4451 від 23.10.2007 (наказ №454 від 24.09.2012 Державної служби геології та надр України); Сприяти проведенню незалежної експертизи з офіційним наданням висновків комітету громадських представників селища; негайному виконанню ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» природоохоронних та інших заходів з охорони навколишнього середовища, повного відновлення природокористування, капітального ремонту житлових будівель селища Жуківка.

Звернення підписали

К Д А (09-05-2017 о 02:55)

Направлено на розгляд