Гібридний геноцид мешканців 2 вулиць м. Кривого Рогу – Чистопільської та Лавреньова (с. Жуківка) керівництвом ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та міста під виглядом виникнення техногенної катастрофи.

03-04-2017 09:04 залишилось 35 днів
 
Зібрано 1 підписів

Склалась ганебна ситуація, коли закордонний підприємець-олігарх, який отримав металургійний комбінат та унікальне родовище залізної руди ( аналога якому в Україні не існує) за допомогою політиків-проданців, та псевдо приватизації, шляхом маніпуляцій з недосконалістю законодавства України – та перехідним періодом 80-90рр., коли фактично держава користувалась законодавством СРСР; перейшов до спочатку прихованого, а зараз вже гібридного геноциду мешканців 2 вулиць м. Кривий Ріг – Чистопільської та Лавреньова (с. Жуківка), цинічно прорахованого і спланованого керівництвом ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за сприяння злочинної бездіяльності керівників м. Кривого Рога, з метою примусового відселення мешканців с. Жуківка під виглядом виникнення техногенної катастрофи.
Вимагаю від Дніпропетровської областної ради сприяти терміновому припиненню всіх гірничих робіт ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (після початку відпрацювання яких, в тому числі і після будівництва горизонтів 1045м та 1135м тощо - що підтверджено 2-ма перевірками Головного управління Державної служби України з питань праці у Дніпропетровській області у 2 та 3 кварталах 2016р.), - почався жахливий негативний вплив та руйнування всієї інфраструктури селища Жуківка, шляхом подання на Геонадра України вимоги про зупинення дії спецдозволу на користування надрами №4451 від 23.10.2007 (наказ №454 від 24.09.2012 Державної служби геології та надр України); Сприяти проведенню незалежної експертизи з офіційним наданням висновків комітету громадських представників селища; негайному виконанню ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» природоохоронних та інших заходів з охорони навколишнього середовища, повного відновлення природокористування, капітального ремонту житлових будівель селища Жуківка.

Звернення підписали

К Д А (09-05-2017 о 02:55)

Підписати петицію

Підтримуючи дане звернення, я надаю згоду Дніпропетровській обласній державній адміністрації на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних звернень( відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Обмеження щодо змісту звернень
Електронне звернення не може містити заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганду війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, заклики до вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини. Відповідальність за зміст електронного звернення несе автор (ініціатор) електронного звернення