Ремонт дороги через трамвайні колії (вул. Петрозаводська/Донецьке шосе)

14-03-2017 10:09 залишилось 20 днів
 
Зібрано 1 підписів

Доброго дня! Дуже важливий ваш відгук на проблему, яка вже не один рік заважає нормальному руху автомобілів на перетині доріг вул. Петрозаводська і Донецького шосе. При перетині через трамвайні колії утворилися дуже великі ями, які є причиною псування автомобілів та багаточисельних аварій. Прошу відремонтувати цю ділянку дороги! Будь ласка підтримайте моє звернення! Дякую!

Звернення підписали

Т Г О (20-03-2017 о 11:03)

Підписати петицію

Підтримуючи дане звернення, я надаю згоду Дніпропетровській обласній державній адміністрації на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних звернень( відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Обмеження щодо змісту звернень
Електронне звернення не може містити заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганду війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, заклики до вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини. Відповідальність за зміст електронного звернення несе автор (ініціатор) електронного звернення